Тячівська районна рада » Оголошення » Закарпатський обласний центр підвищення кваліфікації держслужбовців інформує про набір на курси з угорської мови.

Закарпатський обласний центр підвищення кваліфікації держслужбовців інформує про набір на курси з угорської мови.

15 січня 2018, Понеділок
797
0

Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ запрошує всіх бажаючих вивчати угорську мову.

Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці II оголошує набір на курси угорської мови. Ви матимете можливість навчатись у досвідчених вчителів - носіїв мови, які ознайомлять Вас з угорською мовою і навчать мови на початковому та середньому рівнях.

Реєстрація проходитиме виключно онлайн на сайті genius-ja.uz.ua.Згодом, після онлайн реєстрації необхідно заповнити бланк-заяву і до заповненої бланк-заяви необхідно додати копію паспорта або свідоцтвопро народження.

Бланк-заяву можна отримати в Навчально-консультаційному центрі ЗУІ ім. Ференца Ракоці ІІ. (кабінет 108) за адресою: 90202. Берегово, площа Кошута, 6

Реєстрація на курси та прийом документів  триватиме з 25-гоквітнядо25-готравня2017рокупо середам та четвергам з 11:00 до 16:00 к.ч..

Заняття розпочнуться в липні 2017 р. у визначених населених пунктах.  Кількість слухачів в одній групі може становити від 6 до 16 осіб. 

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном.: 03141-42968;

або електронною адресою: magyartanfolyamok@gmail.com


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.