Тячівська районна рада » Перелік та персональний склад постійних депутатських комісій Тячівської районної ради VIII скликання

Перелік та персональний склад постійних депутатських комісій Тячівської районної ради VIII скликання

Постійна депутатська комісіяз питань бюджету, управління майном та контролю за проведенням приватизації 
Голова комісії - Джурджа Віталій Відорович
Заступник голови комісії - Палінкаш Олег Михайлович  
Секретар комісії - Гудак Василь Антонович 
Члени комісії:
Довгуник Василь Михайлович
Каганець Василь Йосипович
Корнута Іван Васильович
Медвідь Іван Матвійович
Романюк Ольга Петрівна
Симодейко Віталій Михайлович
Шваб Андрій Миколайович



Постійна депутатська комісіяз питань дотримання регламенту, депутатської етики, адміністративно-територіального устрою, законності і правопорядку, контролю за виконанням рішень районної ради
Голова комісії - Савчук Ігор Петрович
Заступник голови комісії - Тулайдан Степан Іванович 
Секретар комісії - Галас Анна Вікторівна
Члени комісії - Бонка Василь Васильович



Постійна депутатська комісіяз питань агропромислового комплексу,  земельних ресурсів, розвитку, охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання  природних ресурсів
Голова комісії - Сасин Василь Михайлович
Заступник голови комісії - Голубка Татьяна Михайлівна  
Секретар комісії - Токар Іван Іванович 
Члени комісії:
Цубера Василь Іванович
Дьордяй Віталій Іванович 
Шелевер Михайло Іванович



Постійна депутатська комісіяз питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, праці та зайнятості, розвитку, культури
Голова комісії - Буга Дмитро Васильович
Заступник голови комісії - Змикало Родіка Андріївна 
Секретар комісії - Реплюк Оксана Петрівна 
Члени комісії:
Стойка Тетяна Іванівна



Постійна депутатська комісіяз питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення 
Голова комісії - Фабрицій Іван Іванович
Заступник голови комісії - Яринич Марія Михайлівна 
Секретар комісії - Майор Андрій Андрійович 
Члени комісії:
Декет Марія Михайлівна
Бібен Тамара Василівна 
Лебедєва Тетяна Степанівна 



Постійна депутатська комісія з питаньпромислової політики, будівництва,  транспорту, енергетики, зв’язку, архітектури та житлово-комунального господарства
Голова комісії - Шелемба Дмитро Васильович
Заступник голови комісії - Рошко Михайло Іванович 
Секретар комісії - Рознай Олена Вікторівна 
Члени комісіїХиминець Віталій Васильович



Постійна депутатська комісіяз питань розвитку підприємництва, інвестиційної політики, торговельного та побутового обслуговування населення, міжнаціональних відносин, транскордонного співробітництва, туризму та рекреації  
Голова комісії - Дан Василь Васильович
Заступник голови комісії - Регуш Мар'яна Петрівна 
Секретар комісії - Шафар Тетяна Василівна 
Члени комісії:
Декет Богдан Іванович
Цуперяк Анатолій Олексійович