Тячівська районна рада » Новини » Столітній ювілей Івана Чендея - знакова подія для Тячівщини

Столітній ювілей Івана Чендея - знакова подія для Тячівщини

24 травня 2022, Вівторок
453
0
Заступник голови районної ради Михайло Вурста взяв участь у відзначенні  100-літнього ювілей лауреата Шевченківської премії з Дубового Івана Чендея.

Урочисте зібрання відбулося в громаді 21 травня за участі пооцінувачів творчості патріарха закарпатської прози, автора сценарію «Тіні забутих предків», який став класикою українського мистецтва.   
Також на святкування навідалась родина ювіляра -  донька Марія Чендей-Трещак та її чоловік Іван Трещак, члени журі та лауреати Всеукраїнського конкурсу малої прози ім.Івана Чендея.  
Почесних гостей привітало керівництво селищної ради, зокрема голова Денис Каганець, учасники художньої самодіяльності, учнівська молодь, представники громадськості тощо.
Зокрема, у будинку культури учасникам дійства було представлено літературно - музичну програму, підготовлену на основі творів Івана Чендея. 
-  Столітній ювілей нашого відомого земляка - це знакова подія як для Дубового, так і всієї Тячівщини. На жаль, відбувається таке важливе дійство у нелегкий для країни час війни. Творчість Івана Чендея є актуальною на сьогодні, адже в ній виражена  безмежна любов до рідної землі й нашого мальовничого краю, - відмітив заступник голови ради Михайло Вурста. 
Пресслужба районної ради
Фото Лідія Білак


Додати коментар
Коментарі (0)
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.