Тячівська районна рада » Новини » Депутат Тячівської райради Дмитро Шелемба звернувся до обласного керівництва з приводу ремонту доріг на території району

Депутат Тячівської райради Дмитро Шелемба звернувся до обласного керівництва з приводу ремонту доріг на території району

11 травня 2022, Середа
112
0
    На офіційному сайті Закарпатської ОДА від 28 квітня 2022 року з'явилась інформація про те, що попри воєнний стан у регіоні планують ремонтувати автошляхи місцевого значення. 

         - Таке повідомлення вселяє у мешканців Тячівщини надію, що обласним керівництвом буде враховано і катастрофічний стан доріг нашого району, які знаходяться на обласному утриманні, - зазначив депутат.  
         Також додав, що автомобільна мережа району зазнала значних руйнувань через несприятливі погодні умови та неналежне утримання в зимовий період.
         У зв'язку з військовою агресією росії і напливом внутрішніх переселенців, а їх в районі вже більше 20 тисяч, збільшився потік автотранспорту і відповідно інтенсивність руху та навантаження на мережу.
         Якщо не вжити бодай першочергових заходів з відновлення інфраструктури доріг району, її буде знищено остаточно. Що, у свою чергу, негативно вплине на безпеку дорожнього руху та на ефективність логістики тилу в умовах воєнного стану, -  йдеться у зверненні.
         Дмитро Шелемба попросив сприяння керівництва ОДА  щодо забезпечення ремонту доріг на території Тячівського району, балансоутримувачем  яких є ДП "Служба автомобільних доріг у Закарпатській області".
Додати коментар
Коментарі (0)
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.