Тячівська районна рада » Новини » Волонтерський центр Тячівського району отримав допомогу з Румунії

Волонтерський центр Тячівського району отримав допомогу з Румунії

09 квітня 2022, Субота
608
0
Черговий вантаж з гуманітарною допомогою надійшов до волонтерського центру Тячівського району з сусідньої Румунії.


А саме - містаТиргу Лепуш з повіту Марамуреш, який привіз волонтер Dana Si Alin Balc.  

 Цього разу доставлено, чимало товарів першої необхідності, їжі, овочів, навіть хліба. 
Вже за відпрацьованою схемою привезене спочатку складують у залі, а потім будуть розфасовувати за найменуванням.  
Допомагають розвантажувати усі присутні - як волонтери центру, так і його організатори - керівництво Тячівської райради. 
Голова ради Юрій Берінде зазначає, що сьогодні отримали від друзів з Румунії дуже важливий вантаж, адже в ньому багато продуктів харчування.  
Така підтримка із закордону надходить постійно,  відколи відкрито волонтерський центр.     
На даний час якихось проблем з оформленням вантажів на КПП немає, їх пропускають за спрощеною процедурою. Тим більше, що постійний супровід з українського боку здійснює координатор центру, директор КП "Агенція регіонального розвитку Тячівського району"  Іван Шіман. Який, до речі, окрім української, прекрасно володіє румунською, англійською та грецькою мовами.  Тож це означає, що за його сприянням вкрай важлива допомога найшвидше надійде  до тих, хто її  потребує. 
А саме -  щоденно від 100 до 300 сімей внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток на території Тячева та в населених пунктах громади. З часу війни продуктові набори та предмети першої необхідності тут отримало більше 3,5 тисяч таких сімей.  
Окрім того волонтерський центр формує та відправляє допомогу бійцям ЗСУ, постраждалому населенню в зоні бойових дій та місцевій теробороні.
Від імені Тячівської райради щира вдячність всім людям доброї волі з сусідньої Румунії за надану допомогу й волонтерам, які її доставили. Нехай проявлене Добро повернеться сторицею! Мирного неба й перемоги нашій Україні! 
Разом ми сила!  Додати коментар
Коментарі (0)
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.