Тячівська районна рада » Новини » ТОВ «Закарпаттяенергозбут» закликає відмовлятися від паперових рахунків і берегти довкілля!

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» закликає відмовлятися від паперових рахунків і берегти довкілля!

13 грудня 2021, Понеділок
56
0
Відмова від паперового рахунку – це вклад кожного споживача в благородну справу охорони довкілля.
ТОВ «Закарпаттяенергозбут» нагадує про свою пропозицію, озвучену ще на початку року. Усе більше споживачів долучаються до ідеї збереження природи, і товариство нагадує про неї всім іншим.
Відмовитися від паперових рахунків, а отже, заощадити папір та вберегти від вирубування дерева дуже легко: достатньо почати користуватися сучасними дистанційними сервісами, за допомогою яких можна не тільки формувати й отримувати рахунки в онлайн режимі, а ще й сплачувати їх без комісії!
Йдеться про Електронну абонентську книжку, яка вже добре відома багатьом: https://pay.zakarpatzbut.energy/home. За допомогою цього сервісу можна контролювати споживання електроенергії та газу, спілкуватися з товариством у режимі онлайн, що вкрай важливо в нинішніх умовах поширення коронавірусу, а також – формувати та оплачувати рахунки за спожиті енергоносії. Важливо: при розрахунках через абонкнижку комісія зі споживача не знімається!
Саме в Електронній абонкнижці й створена можливість відмови від паперових рахунків: у розділі «Загальна інформація» є панель під назвою «Актуальний рахунок». Якщо ви поставите галочку у відповідне віконечко з написом «Відмова від отримання паперового рахунка», то ТОВ «Закарпаттяенергозбут» більше не надсилатиме вам паперові рахунки. Натомість ви зможете формувати їх у електронному вигляді й одразу в абонкнижці оплачувати.
Тим споживачам, які досі не зареєстровані в Електронній абонкнижці, але теж хочуть долучитися до хорошої справи збереження екології, пропонуємо спробувати цей електронний сервіс і переконатися в його зручності та дієвості. Інструкція для реєстрації тут: https://bit.ly/3ufQLiR
У разі, якщо у вас виникають запитання, ви завжди можете звернутися:
- до кол-центру за номером 0-800-50-59-60;
- до Інформаційно-консультаційного центру: (0312) 42-99-92.
Графік роботи: Пн-Чт 08:00 - 17:00, Пт 08:00 - 16:00 (обід: 12:00 - 12:48).
Давайте разом збережемо природу для нащадків!

Адміністрація ТОВ «Закарпаттяенергозбут»

Додати коментар
Коментарі (0)
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.