Тячівська районна рада » Новини » У Тячеві презентували програму для залучення громадами іноземних коштів

У Тячеві презентували програму для залучення громадами іноземних коштів

01 квітня 2023, Субота
16
0
Захід за участі представників територіальних громад Тячівського та Рахівського районів, обласних депутатів та експертів організовано Закарпатською обласною радою. 

Зустріч має на меті ознайомити громади цього регіону з можливостями програм Польща- Україна, Румунія - Україна, Угорщина - Україна та чотиристоронньої програми HUSKROUA. 
Захід модерує Уляна Гурчумелія – заступник начальника управління міжнародних та регіональних зв’язків виконавчого апарату Закарпатської обласної ради.
"Зустріч має дати поштовх для залучення інвестицій. Адже наразі ми маємо забезпечувати не лише нашу громаду, а й наших гостей, які переїхали з прифронтових областей. Тому маємо покладатися на власні сили й використовувати всі доступні для цього можливості. Сподіваємося на практичний досвід заходу", - сказав міський голова Тячева Іван Ковач.
У свою чергу депутат Закарпатської обласної ради Ірина Мацепура зазначила:
"Або ми знайдемо кошти у міжнародних програмах, або ми будемо мусіти самі їх заробити. Крім того, у нас наразі немає відповіді на питання: як розвиватися. Є дисонанс між бажаннями громад і реальним станом справ. Тут може стати у нагоді міжнародний досвід та міжнародні гроші... ".
"Упевнений, що кожен із нас пов'язує себе з Європейським Союзом. І ми з початком війни в Україні вже мали змогу переконатися у тому, що наші близькі сусіди та інші члени ЄС ідуть нам на зустріч. Програми, про які ми сьогодні говоритимемо - ще одна можливість, яку вони нам надають. Головне - правильно і вчасно нею скористатися", - сказав у ході зустрічі заступник голови Закарпатської облради Василь Дем’янчук.
Участь у заході також взяли депутати обласної ради: Юрій Покорба, Іван Синетар, Федір Яринич, Іван Галамбіца, Мирослава Ливч.Додати коментар
Коментарі (0)
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.